Web Tasarım alanında Türkiye’nin lider ajanslarında hizmet verdikten sonra freelance olarak müşterilerim için kurumsal web tasarım çözümler üretmekteyim.

Web Tasarım ve Web Yazılım çalışmalarında her zaman global olarak en trend çizgileri kullanarak görsel tasarımları oluşturarak yazılım konusunda da güncel frameworkler ve kod yapılarını kullanarak, hem hızlı açılan web siteleri hem de SEO uyumlu web tasarım yapmaktadır. Sizde modern web arayüz tasarımları ve SEO uyumlu, dönüşüm oranı yüksek web siteleri yaptırmak istiyorsanız, ilk tercihiniz; BİZ olmalıyız. Web tasarım fiyat teklifi almak için fiyat teklif formunu doldurabilir ya da iletişim sayfasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

sosyal-medya-danismanligi-2

Web tasarımı hizmetleri konusunda öncü kuruluşlardan biridir. Web Dizayn firmaları arasında liderlik yarışının hem ilklerindendir, hem de en favori koşucularındandır.

Biz biliriz ki; web sitesi tasarımı her müşterimizin online itibarıdır, tüm dünyaya kendini sunduğu vitrinidir, web hizmet ajansları da onların mimarıdır, danışmanıdır, online mecralardaki rehberidir. Web dizayn ve web yazılım uzmanlık isteyen konulardır.

Grimor, kurulduğu günden beri sadece mutlu müşteri – mutlu web tasarım şirketi denkleminin sağlanması, memnuniyetin sürdürülebilir olması ekseninde çalışmalar yapmaktadır.

Web tasarım ajansları Web hizmetleri kültürünün temelinde kurumu tanımak yatar. Grimor ajans, hem yurt dışı, hem de yurtiçindeki müşterilerine en sağlıklı biçimde ulaşmak için özellikle yurtiçi müşterilerine yerinde ziyaretler yaparak, web tasarımı SEO ve yazılımı projeleri öncesi analiz aşamasını gerçekleştirmeyi esas alır. Farklı coğrafyalara hitap etmek için gereken tüm web design, SEO hizmetleri donanımına sahibiz. Web dizayn süreçleri, web dizaynı planlaması doğru yapıldığında başarılı olur.

KOBİ, KOBİ+ segmentinde yer alan tüm kurumların web sitesi tasarımı hizmetleriyle kucaklamak için kendimizi sürekli yenileyerek, ülkemizin tüm diğer dinamiklerine vizyon – vitrin katmak misyonumuzdur.

Modern tasarım SEO trendlerinin web tasarımı hizmetleriyle birleştirilmesi, güncel akımların ülkemizde de hayat bulması, ajanslar için en önemli nitelikte farklılıklar yaratmaktadır.

Hazır İçerik Yönetim Sistemi

Kurumsal Web Tasarım hizmetlerimiz ile ister özel panelli projeler, ister wordpress altyapılı özel tasarım projeler ile akılda kalıcı, hızlı, sade ve zekice  hazırlanmış projelere sahip olabilirsiniz. Uzun yıllardır devam eden hizmetlerimizde bir çok sektörü tanımakta ve doğru analizler sağlayarak etkileşimi maksimuma yükseltmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Yıllara dayanan tecrübemizin beraberinde getirdiği tasarım, web geliştirme bilgimiz ve kurumsal alandaki yeteneklerimizi birleştirerek müştemi memnuniyetini sağlamak ve uygun fiyat ile hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Firmamız tarafından wordpress uzmanı ya da müşterilerin aklında şekillenen çizimler ve talepler doğrultusunda gerçek hali çizgilere dijitale yansıtılmaktadır.

Kullandığımız web tabanlı yazılımlar; dünyada en fazla talep gösterilen ve sizler için en kullanışlı olduğunu tecrübelerimiz doğrultusunda belirlediğimiz WordPress  platformunu tercih etmekteyiz.

sosyal-medya-danismanligi-2

Özel İçerik Yönetim Sistemi

Standart kalıpların dışına çıkmak isteyen web site sahipleri olabilir. Böyle bir durumda Ceviz Bilişim Web Tasarım olarak isteklerinizi harfi harfiyen yerine getirmek adına yoğun bir çaba sarf etmekteyiz. Dilediğiniz zaman artık sizler de kusursuz hizmetlerden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Kısa süre içerisinde sektörde daha fazla büyümeniz adına elimizden ne geliyorsa fazlasıyla ortaya koyuyoruz. Üstelik web site tasarımcısı olarak ekonomik fiyatlar veriyoruz. Buna göre sizler de bütçenize uygun web tasarım firması arıyorsanız hemen bizden hizmet almaya başlayabilirsiniz.

Özgün şekilde planlanmış bir proje olarak karşımıza çıkan özel tasarımlı web sitesi ile rakiplerinize fark atmaya başlayabilirsiniz. Müşterilerinizin karşısına özgün ve bir o kadar da farklı tasarımla çıkmanız, dikkatlerini daha fazla çekmenize neden olacaktır. Bu sayede web tasarım firmaları ile alacağınız hizmetler sonucunda potansiyel müşterilerinizi arttırmış olacaksınız. Eğer sizler de profesyonel hizmetten yararlanmak istiyorsanız, web tasarım hizmetim en iyi adresiniz olacaktır. Alacağınız hizmetler sonucunda yükselişe geçmeye başlayacaksınız.

Adım Adım Web Tasarım

  • Firmanızın sektördeki yerini, işleyişini en ince ayrıntısına kadar detaylandırırız.
  • Firmanızın analiz işlemi gerçekleştirildikten sonra, hedeflerinizi ve isteklerinizi rapor halinde getiririz.
  • Müşterimizin tasarım anlayışı, zevkleri ve beklentilerini bu süreçte anlarız.
  • Müşterimizi anladıktan sonra; anladıklarımızı müşterilerimiz ile paylaşırız.  Paylaşmakla kalmaz, istediği tasarımı hemen örnek bir şekilde tasarlar beğenisine sunar, o tasarımı müşterimiz onayladığında web tasarım çalışmalarımıza başlarız.
  • Başka bir deyişle tasarım analizlerini yaptıktan ve onayınızı aldıktan sonra web tasarım döküm sürecini başlatıp bu süreçte bile müşterilerimiz ile gerek yüz yüze gerek telefondan veya internet ortamından yoğun olarak görüşme sağlıyoruz.
  • Web tasarım sürecinde tamamlanan sayfaları tek tek test ediyoruz, bir ziyaretçi edası ile sayfalarınızı deneyimliyoruz; hata yapılmasını ve işin eksik teslim edilmesinden hiç hoşlanmıyoruz.  Web tasarım  konusunda  titiz çalışıyoruz.
  • Her daim kreatif yaratıcılık yeteneklerimizi projenin bitimine kadar özenle kullanır, müşteri memnuniyetini sağlarız.
  • Penta Yazılım ekibi olarak sadece web tasarım yapıp sitenizi teslim etmeyiz. içeriklerinizin yönetimini, web panellerin kullanımı, reklamcılık, entegrasyon  vb.    tüm teknik konularda eğitimlerinizi de büyük bir heyecanla yerine getiririz.